Grzejnik łazienkowy

Grzejnik łazienkowy

Mieszkając w bloku z wielkiej płyty przyzwyczailiśmy się do wielu niezbyt praktycznych i nieestetycznych rozwiązań. Doskonałym przykładem mogą być grzejniki łazienkowe. Łazienka to wnętrze, które potrzebuje ciepła nie tylko ze względu na swoją funkcję, ale także dlatego że często panuje tam spora wilgoć. Często w naszych łazienkach rolę grzejnika pełniły grube i nieestetyczne rury od ogrzewania centralnego. Teraz obowiązują nieco inne standardy i każdy z nas ma możliwość zamontowania sobie stylowego i nowoczesnego grzejnika łazienkowego.

Istotną sprawą jest fakt, że grzejnik łazienkowy może pełnić nie tylko funkcję grzewczą, ale może być także alternatywą do zwykłej suszarki. Takie urządzenie może być zamontowane zarówno w bardzo nowoczesnych i dizajnerskich łazienkach jak i w nieco mniejszych pomieszczeniach. Producenci oferują nam przeróżne kolory i wielkości. Grzejnik łazienkowy może mieć dodatkowe uchwyty czy wieszaki, i może pełnić funkcję dekoracyjną. Jeżeli zastanawiamy się jaki produkt wybrać to poniżej kilka praktycznych porad.

Po pierwsze grzejniki łazienkowe wykonane są z innych materiałów niż tradycyjne grzejniki, ze względu na możliwość korozji ich powłoka musi być bardzo odporna. Do produkcji wykorzystuje się wysokiej jakości elementy stalowe, miedziane i aluminiowe. Zewnętrzne powłoki powinny być lakierowane, chromowane lub metalizowane. Ze względu na taką różnorodność klienci mają duży wybór kolorów, na rynku dostępnych jest kilka podstawowych barw, ale na specjalne zamówienie grzejnik łazienkowy może zostać przemalowany na dowolny kolor. Drugą istotną kwestią jest wybranie metody ogrzewania, może to być sposób tradycyjny i grzejnik może zostać podłączony do ogrzewania centralnego. Ale możemy zdecydować się także na grzejnik elektryczny. Najkorzystniejszą opcją jest wybór grzejnika wodno-elektrycznego, dzięki temu o każdej porze roku w naszej łazience będzie odpowiednia temperatura.

Grzejnik łazienkowy - Ranking 2017

W poniższej tabeli znajduje się Ranking 5 aktualnie najpopularniejszych produktów w kategorii Grzejnik łazienkowy. Ranking jest aktualizowany każdego dnia i pochodzi z serwisu Skąpiec.pl!

Miejsce Nazwa (Grzejnik łazienkowy) Cena
1TRIUMPH OLIWIN 180x50Aktualna Cena
2Enix ECO PT 650x508Aktualna Cena
3Enix ECO AT 688x550Aktualna Cena
4Termix Orion 480x475 O 9/40 białyAktualna Cena
5SEA-HORSE Eryk 700x500 XGL011Aktualna Cena

Artykuł dotyczy:

 • grzejnik łazienkowy opinie
 • grzejnik łazienkowy ranking
 • grzejniki lazienkowe ranking
 • jaki grzejnik suszarkowy na 6m

Pozostałe rankingi dostępne w serwisie

Grzejnik łazienkowy - 3 komentarze

 1. Daria 26 września 2013 at 10:56

  Zbliża się zima i rzeczywiście trzeba coś wybrać 😀 Dzięki za rady!

 2. Fabi 22 września 2014 at 01:10

  A po co grzejnik do łazienki!? W łazience musi troszkę gęsiej skórki być widać i czuć! 😛

 3. naszka 8 listopada 2016 at 22:40

  Powiem tak, grzejnik w łazience to dla mnie podstawa. Nie wyobrażam sobie tego wnętrza bez niego! Nie musi być duży, jednak musi być. Ostatnio wymieniałam grzejnik i wybrałam ren, który ma dużą ilość rureczek. W ten sposób mogę z niego korzystać i wywieszać np. ręczniki, idealnie się sprawdza takie rozwiązanie. Chromowany grzejnik bardzo dobrze się u mnie sprawdza, polecam do ciekawych wnętrz.

Poniżej formularz na Wasze opinie

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wypełnij wymagane pola. *