Podgrzewacz do butelek

Podgrzewacz do butelek

Młodzi rodzice niejednokrotnie przekonali się, że potrzeby małego dziecka zawsze stawiane są na pierwszym miejscu. Co prawda taki maluch nie jest jeszcze wstanie powiedzieć nam o swoim głodzie czy dolegliwościach, nie mniej jednak komunikuje to w bardzo przejrzysty i jednoznaczny sposób. Nowoczesna technologia ułatwia rodzicom codzienną opiekę, w sklepach można znaleźć mnóstwo urządzeń dzięki którym różne zabiegi stają się znacznie prostsze.

Podstawowym wyposażeniem bez którego nie może obejść się każdy rodzic jest podgrzewacz do butelek. Jak wiadomo podawanie jedzenia i picia na określoną godzinę to codzienny rytuał, który jest doceniany nie tylko przez dzieci, ale również przez rodziców. Dzięki takiemu dziennemu harmonogramowi uczymy się regularności i systematyczności. Podgrzewacz do butelek to specjalne urządzenie, do którego można wkładać nie tylko picie, ale także jedzenie. Wybierając taki sprzęt musimy przede wszystkim kierować się funkcjonalnością. Po pierwsze mniej doświadczeni rodzicie powinny wiedzieć, że niektóre podgrzewacze będą nadawały się tylko i wyłącznie do butelek konkretnych marek. Tak więc jeżeli mamy zamiar używać różnych butelek to musimy mieć to na uwadze. Poza tym wybierając nieco większe podgrzewacze będzie można w nich umieszczać także niektóre słoiczki.

Kolejną istotną sprawą jest możliwość regulacji temperatury. Inaczej powinny być podgrzewane zupki a inaczej ziołowa herbatka. Obecnie większość podgrzewaczy ma elektroniczne wyświetlacze na których ręcznie można ustawić pożądaną temperaturę, takie podgrzewacze są nieco droższe jednak istnieją także tańsze wersje bez elektronicznych wyświetlaczy. Ponadto w nowoczesnych podgrzewaczach można także ustawić funkcję, która będzie pilnowała żeby potrawa z jednej strony nie ostygła a z drugiej się nie przegrzała. Jeżeli mamy zamiar często podróżować to podczas zakupu trzeba zwrócić uwagę na możliwość wymiany końcówek, niektórzy producenci udostępniają nam podłączenie do zwykłego gniazdka oraz do zapalniczki w samochodzie.

Podgrzewacz do butelek - Ranking 2018

W poniższej tabeli znajduje się Ranking 5 aktualnie najlepszych produktów w kategorii Podgrzewacz do butelek. Ranking jest aktualizowany każdego dnia i pochodzi z serwisu Skąpiec.pl!

Miejsce Podgrzewacz do butelek Producent Cena
1Tommee Tippee Podgrzewacz 221445Tommee TippeeAktualna Cena
2Chicco DigitalChiccoAktualna Cena
3Canpol babies 77/001Canpol babiesAktualna Cena
4Philips SCF355PhilipsAktualna Cena
5NUK Thermo Rapid 256.237NUKAktualna Cena

Artykuł dotyczy:

 • jaki podgrzewacz do butelek
 • najlepszy podgrzewacz do butelek
 • podgrzewacz do butelek
 • Podgrzewacz Do Butelek Najlepszy
 • podgrzewacz do butelek ranking

Pozostałe rankingi dostępne w serwisie

Podgrzewacz do butelek - Opinie i komentarze

 1. rtvagd.net
  Mika 18 września 2013 at 16:03

  dzięki za szczegółowy opis i aktualne propozycje 😉

 2. rtvagd.net
  Jagoda 10 marca 2016 at 09:22

  Niezastąpiony!!! 🙂 Każda mama wie, jak ciężko utrzymać odpowiednią temperaturę butelki, a jeszcze jak nie wiadomo kiedy nasze dziecko będzie głodne to już w ogóle! Ja bez tego podgrzewacza chyba bym nie przeżyła. Oczywiście trochę wyolbrzymiam, ale rzeczywiście jest to bardzo fajne i przydatne urządzenie, które dobrze się sprawdza. Ja mam podgrzewacz z Philipsa, kupiłam go na wyprzedaży, więc nie zapłaciłam dużo a sprawdza się już kolejny rok 🙂

Poniżej formularz na Wasze opinie

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wypełnij wymagane pola. *