Depilator

Depilator

Panie bez względu na wiek, pochodzenie czy wykształcenie z dużą odpowiedzialnością dbają o swoją urodę. Każda kobieta doskonale wie o czym mowa. Żeby nasze ciało były sprężyste, aksamitnie gładkie i jędrne musimy poddawać się licznym zabiegom. A jednym z nich jest depilacja. Metod usuwania włosów jest naprawdę bardzo dużo, a przeciętna kobieta przez całe swoje życie próbuje co najmniej kilka sposobów depilacji. Jedne z nich są mało skuteczne, inne bardzo drogie a jeszcze inne czasochłonne oraz bolesne.

Na co się zatem zdecydować? Ogromna liczba pań po fazie badań i testów na swoim ciele wybiera depilator. Jest to szybkie i sprawne urządzenie, które na dłuższy okres czasu usuwa zbędne owłosienie. Na naszym rynku istnieje kilku czołowych producentów, którzy wiodą prym w tych urządzeniach. Co jakiś czas pojawiają się różne nowości mające na celu uprzyjemnić ten żmudny proces. Jedno jest pewne, nie każdy depilator będzie idealnie usuwał wszystkie włosy, niektóre urządzenia mają tendencję do urywania włosów a nie do usuwania ich z cebulkami, a ponadto panie używające depilatorów czasami skarżą się na wrastające włoski.

Nie oznacza to jednak, że depilatory są nieskuteczne lub nieprzydatne. Wręcz przeciwnie warto jest zainwestować w dobry sprzęt. I tak na przykład na początek zwracajmy uwagę na głowicę depilatora. Najskuteczniejsza wydaje się być głowica pęsetowa. Obecnie większość modeli posiada taki właśnie rodzaj. Równie istotną kwestią będzie tryb pracy, depilatory mogą być bezprzewodowe lub z kabelkiem. I teraz nasz wybór powinien być uzależniony od tego gdzie chcemy używać depilatora oraz na jak długo taki sprzęt ma nam wystarczyć. Depilatory bezprzewodowe mają wbudowywane akumulatorki, których żywotność jest mocno ograniczona. Co prawda producenci dają nam aż pięcioletnią gwarancję, ale my zawsze będziemy musieli pamiętać o uprzednim naładowaniu urządzenia. Poza tym depilatory na kabelek są nieco tańsze.

Kolejną kwestią istotną podczas wyboru konkretnego modelu jest możliwość zdejmowania i czyszczenia głowicy. Jeżeli wybrany przez nas model będzie nam to umożliwiał to głowica umyta bezpośrednio pod wodą dłużej będzie skuteczna. W niektórych kompletach można znaleźć także kilka użytecznych części, są nimi na przykład trymer, nakładka goląca, chłodząca czy peelingująca. Nie jest to konieczne do codziennego użytkowania, ale bywa bardzo przydatne. Natomiast dodatkiem o którym mówi mnóstwo kobiet jest dodatkowe podświetlenie, co prawda golenie nie odbywa się zazwyczaj nocą, ale takie podświetlenie jest bardzo praktyczne także w dzień. Dzięki niemu widać każdy, nawet najmniejszy włosek.

Depilator - Ranking 2018

W poniższej tabeli znajduje się Ranking 5 aktualnie najlepszych produktów w kategorii Depilator. Ranking jest aktualizowany każdego dnia i pochodzi z serwisu Skąpiec.pl!

Miejsce Depilator Producent Cena
1Philips BRI956/00PhilipsAktualna Cena
2Philips HP6420 SatinellePhilipsAktualna Cena
3Philips SC 1995/00 Lumea EssentialPhilipsAktualna Cena
4Remington IPL6750 i-Light PrestigeRemingtonAktualna Cena
5Rio Forever FreeRioAktualna Cena

Artykuł dotyczy:

 • najlepszy depilator
 • dobry depilator
 • yhs-ddc_bd
 • ranking depilatorów
 • jaki depilator wybrać

Pozostałe rankingi dostępne w serwisie

Depilator - Opinie i komentarze

 1. rtvagd.net
  Ala 10 grudnia 2013 at 11:17

  Najlepiej kupić w zestawie moim zdaniem, czyli na przykład jak ma model Braun LS5560. Słyszałam też że dziewczyny sobie chwalą Philips;a, ale ja mam model Braun i nie narzekam 😉

  Pozdr.

 2. rtvagd.net
  Fabi 22 września 2014 at 01:14

  Się zastanawiam czy nie wydać trochę więcej kasy i kupić depilator laserowy, który ostatnio chyba zrobił się bardzo popularny. Ale nie jestem pewna czy do będzie dobry depilator dla mnie, czy się sprawdzi i czy nie będą to pieniądze źle wydane…

Poniżej formularz na Wasze opinie

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wypełnij wymagane pola. *