najlepszy Termometr bezdotykowy
Termometr bezdotykowy

Jaki termometr bezdotykowy najlepszy? - Ranking 2023

W poniższej tabeli znajduje się Ranking najlepszych produktów w kategorii Jaki termometr bezdotykowy najlepszy?. Ranking TOP 5 jest aktualizowany każdego dnia i pochodzi z serwisu Skąpiec.pl.

Jaki termometr bezdotykowy najlepszy? - Ranking Producent Cena
1.
Braun BNT400 Termometr bezdotykowy do czoła TOW009395
blankAktualna Cena
2.
Biovena Health AccuTerm- najdokładniejszy termometr elektroniczny (1 szt.)
blankAktualna Cena
3.
Nokia Termometr NOKIA Thermo
blankAktualna Cena
4.
Tech-Med TMB-COMPACT TMB-COMPACT
blankAktualna Cena
5.
NOVAMA Termometr bezdotykowy Free TOW002554 Free TOW002554
blankAktualna Cena

Podwyższona temperatura ciała to sygnał, że w naszym organizmie dzieje się coś złego. Nigdy nie wolno nam lekceważyć takich znaków a dobry termometr bezdotykowy szybko pozwoli nam rozpoznać pierwsze symptomy. Jeżeli chodzi o osoby dorosłe to one same najczęściej są w stanie zdiagnozować gorsze samopoczucie, a w konsekwencji łatwiej domyślają się przyczyny takiego stanu. Natomiast małe dziecko nie powie nam, że dzieje się coś niepokojącego i to my rodzice musimy wychwycić każdy odmienny stan. Gorączka to wyraźny znak zbliżającej się infekcji wirusowej, ale w przypadku dzieci podwyższona temperatura może być także objawem ząbkowania i przyczyną wielu innych dolegliwości.

Dobry termometr bezdotykowy powinien znaleźć się w każdej domowej apteczce, dzięki niemu można szybko potwierdzić swoje objawy i zacząć dalszą diagnostykę.

Zdecydowanie naszego zainteresowania warte są elektroniczne termometry bezdotykowe. Jest to nowoczesna technologia, która sprawia, że zwykły termometr może spełniać kilka funkcji. Termometry bezdotykowe nie są tak tanie jak popularne kiedyś termometry rtęciowe, ale warto zdecydowanie warto się w taki sprzęt zaopatrzyć. Ich główną zaletą jest dokonywanie higienicznych, szybki i skutecznych pomiarów. Z uwagi na to, że termometr bezdotykowy nie musi być przykładany do ciała, nie musimy obawiać się przenoszenia drobnoustrojów, nie trzeba zmieniać końcówek ani dezynfekować takiego przyrządu. Dzięki podczerwieni bezdotykowy termometr zbliża się do ciała i w ciągu kilku sekund uzyskujemy wiarygodny pomiar.

Wybierając najlepszy termometr bezdotykowy warto zwrócić uwagę na jego funkcjonalność. Na przykład elektroniczny termometr może zapamiętywać kilkanaście ostatnich pomiarów, jego czytnik może być podświetlany i dzięki temu nie trzeba zapalać światła a temperatura może być wyrażana w kilku skalach. Elektroniczny bezdotykowy termometr oprócz mierzenia temperatury ciała doskonale nadaje się także do mierzenia temperatury wody, potraw a nawet powietrza. Wystarczy wybrać tylko odpowiednią opcję i gotowe. Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla dzieci, ale również dla osób starszych, które mają mniej cierpliwości. Pomiaru dokonuje się zaledwie w ciągu kilku sekund, a w razie konieczności badanie można szybko powtórzyć.

Jaki termometr bezdotykowy najlepszy? - Ranking 2023

W poniższej tabeli znajduje się Ranking najlepszych produktów w kategorii Jaki termometr bezdotykowy najlepszy?. Ranking TOP 5 jest aktualizowany każdego dnia i pochodzi z serwisu Skąpiec.pl.

Jaki termometr bezdotykowy najlepszy? - Ranking Producent Cena
1.
Braun BNT400 Termometr bezdotykowy do czoła TOW009395
blankAktualna Cena
2.
Biovena Health AccuTerm- najdokładniejszy termometr elektroniczny (1 szt.)
blankAktualna Cena
3.
Nokia Termometr NOKIA Thermo
blankAktualna Cena
4.
Tech-Med TMB-COMPACT TMB-COMPACT
blankAktualna Cena
5.
NOVAMA Termometr bezdotykowy Free TOW002554 Free TOW002554
blankAktualna Cena

Artykuł dotyczy:

 • termometr bezdotykowy ranking
 • jaki termometr bezdotykowy
 • jaki termometr dla dziecka
 • termometr bezdotykowy
 • ranking termometrów bezdotykowych

Jaki termometr bezdotykowy najlepszy? - Opinie 15 szt.

 1. Ja polecam Thermofocus Essentiale – włoski oryginalny – czy najlepszy? nie wiem, ale wiem, że pomiary są powtarzalne i się nie zacina. dodatkowo można skalibrować do pomiaru w ustach, pod pachą lub w odbycie. ma następcę – trochę drogi VISIOFOCUS.
  w Polsce już można oba kupić w aptekach i u dystrybutora bezpośrednio.

 2. Na 1. miejscu termometr Tech-Med TM-50PRO? Kupiłem go zachęcony m.innymi wysoka oceną na liście rankingowej. Dzisiaj go przysłano i WPADKA! Producent zamiast normalnego, plastykowego etui służącego do bezpiecznego przechowywania tak delikatnego w konstrukcji przyrządu (optyka), dostarcza go w dużym kartonowym pudełku, które nie dość że zajmuje sporo miejsca, to po kilku miesiącach użytkowania rozpadnie się. I co wtedy? Trzeba będzie zawijać termometr w szmatkę?
  I druga ciekawostka: podobno renomowany producent TECH-MED nie wie, że w tego typu przyrządach mogą być stosowane wyłącznie baterie alkaliczne i to dobrych marek, odpornych na wycieki elektrolitu. A tymczasem Tech-Med do kartonowego „etui” z termometrem wkłada zwykłe bateryjki AAA produkcji chińskiej, takie które można znaleźć w tanich plastykowych zabawkach. Totalne nieporozumienie, czy też celowy zabieg producenta? Jest niemal pewne, że po pewnym czasie użytkowania z takich „oryginalnych” baterii dostarczonych przez Tech-Med wycieknie elektrolit i zniszczy przyrząd. Po nie każdy zna poważną wadę nie alkalicznych baterii, zwłaszcza że one są schowane pod plastykowa klapką zabezpieczoną miniaturowym wkrętem (nie zatrzaskiem, lecz śrubką!). Czy chodzi może o to, by ten termometr nie mógł być użytkowany w dłuższym okresie czasu? Odpowiedzialny producent nie popełniłby takich „błędów” konstrukcyjnych. I tu pytanie: dlaczego ten model znajduje się na 1. miejscu?

  • Ranking prezentowany na stronie pochodzi z serwisu Skąpiec.pl i nie jest naszą subiektywną oceną, a jedynie pokazuje produkty kupowane są najchętniej. Jest nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją, napiszemy do producenta i wtedy będziemy mogli odnieść się do tych informacji.
   Jak otrzymamy wyjaśnienie od firmy TECH-MED, mailowo prześlemy Panu odpowiedź, prosimy o cierpliwość.

 3. ja mam u siebie geratherm non contact – dobrze się spisuje i jest bardzo dokładny. A nie był drogi, zapłaciliśmy za niego ok. 80złotych. Jak na razie najlepszy termometr bezdotykowy jaki miałem.

 4. Jeśli chodzi o termometry elektryczne to myślę że warto unikać najtańszych modeli. Często mają one za każdym razem inne wyniki pomiaru.

 5. A ja jestem bardzo zadowolona z termometru bezdotykowego Geratherm. Pomiar jest bardzo szybki i precyzyjny. Termometr sprawdza się zarówno dla małego dziecka jak i u dorosłych. Mogę z czystym sumieniem polecić. Pewnie inne firmy też mają modele, które są bardzo dobre, ale ja nie miałam okazji z nich korzystać, jak będę miała to coś może jeszcze napiszę 🙂

 6. Ostatnio interesowała się tematem i dzisiaj kupiłam termometr bezdotykowy multitemp sanity, jest o tyle lepszy od podobnych produktów, że wykorzystuje zaawansowaną technologię podczerwieni, z racji czego jest bardzo dokładny.

 7. Ja kupiłem termometr Haxe HW-2 jest świetny. Testowałem już na paru osobach i na razie nie ma do czego się przycepić!:) Ale ranking termometrów bezdotykowych przydatny! Pozdro

 8. Dużo w domu termometrów mieliśmy mogłabym książkę napisać. Teraz używamy Non Contact Geratherm. Bardzo ładna rzecz a przy tym funkcjonalna. Na wynik czeka się parę sekund, podczerwień dobrze wykrywa cel, nie trzeba specjalnie się wyginać z termometrem żeby sygnał się odnalazł. Sam termometr można też stosować przy sprawdzaniu ile stopni ma przedmiot, zupa, czy powietrze w pokoju.

 9. Jest dobry termometr bezdotykowy na podczerwień jak NonContact. Tutaj nie ma kontaktu z ciałem chorej osoby co się przekłada w prostej linii na większą higieniczność. Ja właśnie wcześniej jak korzystałam ze zwykłego termometru w domu to się dziwiłam, dlatego jak jedno dziecko choruje to nagle wszystkie kolejne też łapią wirusa i myślę, że duża wina była w tym właśnie analogowego termometru, który zbierał wszystkie bakterii i roznosił po nas.

 10. Nie narzekam na termometr elektroniczny NonContact. Mam go w sumie już dość długo. Bateria trzyma fajnie, łatwo można sobie przełączyć funkcję z pomiaru gorączki na pomiar temperatury przedmiotów czy otoczenia. Podczerwień szybko namierza obiekt do badania, wystarczy z około 3-4 cm przyłożyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here