Grzejnik łazienkowy

Grzejnik łazienkowy

Grzejnik łazienkowy

Mieszkając w bloku z wielkiej płyty przyzwyczailiśmy się do wielu niezbyt praktycznych i nieestetycznych rozwiązań. Doskonałym przykładem może być grzejnik łazienkowy. Łazienka to wnętrze, które potrzebuje ciepła nie tylko ze względu na swoją funkcję, ale także dlatego że często panuje tam spora wilgoć. Często w naszych łazienkach rolę grzejnika pełniły grube i nieestetyczne rury od ogrzewania centralnego. Teraz obowiązują nieco inne standardy i każdy z nas ma możliwość zamontowania sobie stylowego i nowoczesnego grzejnika łazienkowego.

Istotną sprawą jest fakt, że grzejnik łazienkowy może pełnić nie tylko funkcję grzewczą, ale może być także alternatywą do zwykłej suszarki. Takie urządzenie może być zamontowane zarówno w bardzo nowoczesnych i dizajnerskich łazienkach jak i w nieco mniejszych pomieszczeniach. Producenci oferują nam przeróżne kolory i wielkości. Grzejnik do łazienki może mieć dodatkowe uchwyty czy wieszaki, i może pełnić funkcję dekoracyjną. Jeżeli zastanawiamy się jaki produkt wybrać to poniżej kilka praktycznych porad.

Po pierwsze grzejniki do łazienki wykonane są z innych materiałów niż tradycyjne grzejniki, ze względu na możliwość korozji ich powłoka musi być bardzo odporna. Do produkcji wykorzystuje się wysokiej jakości elementy stalowe, miedziane i aluminiowe. Zewnętrzne powłoki powinny być lakierowane, chromowane lub metalizowane. Ze względu na taką różnorodność klienci mają duży wybór kolorów, na rynku dostępnych jest kilka podstawowych barw, ale na specjalne zamówienie grzejnik łazienkowy może zostać przemalowany na dowolny kolor. Drugą istotną kwestią jest wybranie metody ogrzewania, może to być sposób tradycyjny i grzejnik może zostać podłączony do ogrzewania centralnego. Ale możemy zdecydować się także na grzejnik łazienkowy elektryczny. Najkorzystniejszą opcją jest wybór grzejnika do łazienki wodno-elektrycznego, dzięki temu o każdej porze roku w naszej łazience będzie odpowiednia temperatura.

Grzejnik łazienkowy - Ranking 2018

W poniższej tabeli znajduje się Ranking 5 aktualnie najpopularniejszych produktów w kategorii Grzejnik łazienkowy. Ranking jest aktualizowany każdego dnia i pochodzi z serwisu Skąpiec.pl!

Ranking Grzejnik łazienkowy Cena
1Purmo Compact C22 600x1200Aktualna Cena
2Purmo Ventil Compact CV22 600X1000Aktualna Cena
3Purmo Compact C22 600x1400Aktualna Cena
4Purmo Ventil Compact CV22 600x1200Aktualna Cena
5Imers Sizer 280x1360Aktualna Cena

Artykuł dotyczy:

 • grzejniki jakie opinie
 • opinie grzejniki termix
 • grzejnik elektryczny ranking 2018
 • grzejnik łazienkowy agd
 • grzejnik łazienkowy który wybrac

Pozostałe rankingi dostępne w serwisie

Grzejnik łazienkowy - Opinie i komentarze

 1. rtvagd.net
  Daria 26 września 2013 at 10:56

  Zbliża się zima i rzeczywiście trzeba coś wybrać 😀 Dzięki za rady!

 2. rtvagd.net
  Fabi 22 września 2014 at 01:10

  A po co grzejnik do łazienki!? W łazience musi troszkę gęsiej skórki być widać i czuć! 😛

 3. rtvagd.net
  naszka 8 listopada 2016 at 22:40

  Powiem tak, grzejnik w łazience to dla mnie podstawa. Nie wyobrażam sobie tego wnętrza bez niego! Nie musi być duży, jednak musi być. Ostatnio wymieniałam grzejnik i wybrałam ren, który ma dużą ilość rureczek. W ten sposób mogę z niego korzystać i wywieszać np. ręczniki, idealnie się sprawdza takie rozwiązanie. Chromowany grzejnik bardzo dobrze się u mnie sprawdza, polecam do ciekawych wnętrz.

Poniżej formularz na Wasze opinie

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wypełnij wymagane pola. *