Słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki bezprzewodowe

Muzyka to bardzo ważna część naszego życia, bez względu na to jaki gatunek muzyczny preferujemy to słuchanie ulubionych utworów poprawia na humor, dodaje energii i wzbudza niektóre wspomnienia. Jeżeli naprawdę kochamy muzykę i jeśli codziennie głośno jej słuchamy to przydałby nam się pewien gadżet, który nam polepszy odbiór a naszym domownikom zapewni ciszę i spokój. Oczywiście mowa tu o słuchawkach, obecnie mamy ten komfort, że możemy wybierać z pośród wielu bardzo funkcjonalnych modeli. Dzisiaj opiszemy krótko jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać?

Dziś przyjrzymy się bliżej słuchawkom bezprzewodowym, bo jeśli już nadarza się okazja na kupienie takiego sprzętu to dlaczego mamy być skrępowani kablami (przy tej okazji warto też przeczytać co to są: głośnik bluetooth)? Wbrew pozorom wybór dobrych słuchawek bezprzewodowych nie będzie taki prosty, niektórzy zadowalają się zwykłymi modelami a inni potrzebują czegoś co będzie potrafiło wydobyć głębię z ulubionych kawałków muzycznych.

Słuchawki bezprzewodowe dzielą się na kilka rodzajów i to co je wyróżnia to system transmisji dźwięku. I tak na przykład możemy zdecydować się na słuchawki bezprzewodowe wykorzystujące fale podczerwone, nie mniej jednak nie zawsze będzie to dobry wybór. Najprościej obrazując z falami podczerwonymi mamy do czynienia w pilotach zdalnego sterowania i nawet przeciętny użytkownik telewizora czy jakiegoś sprzętu grającego doskonale wie, że pilot działa tylko wtedy kiedy ma zasięg. Jeżeli pole będzie widzialne to nie będzie żadnych zakłóceń a jeśli będziemy chcieli w takich słuchawkach udać się do innego pomieszczenia to mogą pojawić się różnego rodzaju zakłócenia. Tak więc słuchawki na fale podczerwone przydatne są tylko dla mniej aktywnych słuchaczy, którzy siedzą w jednym miejscu.

Kolejnym rodzajem słuchawek bezprzewodowych dostępnych w naszych sklepach są słuchawki na fale radiowe. O ile takie analogowe fale radiowe mogą przenikać przez ściany i zasięg jest znacznie większy niż w przypadku fal podczerwonych, o tyle często mogą pojawiać się różnego rodzaju zakłócenia i szumy wynikające z pracy innych urządzeń. Jak wiadomo w naszych domach mamy telewizory, komputery i radia a to może przeszkadzać w prawidłowym działaniu słuchawek.

Jednym z najlepszych wyborów będą słuchawki bezprzewodowe działające przez Bluetooth. Jest to zdecydowanie najnowocześniejsza technika pozwalająca na cyfrową jakość przesyłania muzyki, słuchawki mają największy zasięg i nie powodują żadnych zakłóceń. Temat ten został profesjonalnie rozwinięty pod tym adresem: słuchawki bezprzewodowe.

Posiadane bezprzewodowych słuchawek to pewnego rodzaju wolność, dosłownie z każdego miejsca w naszym domu możemy słuchać muzyki czy oglądać telewizję. Instalacja takiego zestawu zazwyczaj jest bardzo prosta, wystarczy tylko podłączyć bazę do źródła zasilania a następnie włączyć słuchawki. Lepsze modele są na tyle trwałe, że mogą działać nawet do siedemnastu godzin tak więc nie musimy się obawiać tego, że jeśli nie odłożymy słuchawek na miejsce to nie będą one działać bez uprzedniego naładowania.

Przedział cenowy jest bardzo zróżnicowany, jeśli będziemy chcieli mieć wspomniane wcześniej, ale dobre słuchawki bezprzewodowe z Bluetooth, to musimy liczyć się z kosztami rzędu trzystu – czterystu złotych.

Słuchawki bezprzewodowe - Ranking 2018

W poniższej tabeli znajduje się Ranking 5 aktualnie najpopularniejszych produktów w kategorii Słuchawki bezprzewodowe. Ranking jest aktualizowany każdego dnia i pochodzi z serwisu Skąpiec.pl!

Ranking Słuchawki bezprzewodowe Cena
1JBL E45Bt CzarneAktualna Cena
2JBL T450BT Czarny Aktualna Cena
3Sennheiser HD 4.50 BTNC Wireless czarneAktualna Cena
4Apple AirPods BiałeAktualna Cena
5Brainwavz BLU-200 czarneAktualna Cena

Artykuł dotyczy:

 • jakie słuchawki bezprzewodowe
 • słuchawki bezprzewodowe ranking
 • sluchawki bezprzewodowe
 • ranking słuchawek bezprzewodowych
 • słuchawki bezprzewodowe test

Pozostałe rankingi dostępne w serwisie

Słuchawki bezprzewodowe - Opinie i komentarze

 1. rtvagd.net
  Kaja22 10 sierpnia 2013 at 15:47

  Moimi faworytami są słuchawki Philips SHB7000, musiałam wydać tak około 250 zł, ale zadowolona jestem bardzo

 2. rtvagd.net
  ShihTzu 14 grudnia 2013 at 17:34

  Ja również polecam produkt philipsa – Philips SHB7000. Troszeczkę zdziwiłem się, że na tej liście znalazły się takie “produkty” jak tracer i to 2 razy. Przecież tracer to hmm… totalna chińszczyzna

 3. rtvagd.net
  romain 3 marca 2017 at 12:38

  wcale nie uwazam ze philips pozamiatałby propozycje np od sony weź sobie na przykład model MDR 1000X przeciez to prawdziwy cadilac

 4. rtvagd.net
  leon 3 marca 2017 at 13:51

  czy ja wiem philips robił juz w przeszłosci świetne modele słuchawek, co prawda nie maja takiego systemu NC jak ma sony no ale sa też tańsze

 5. rtvagd.net
  KArol 8 maja 2017 at 22:27

  Jak dla mnie słuchawki bezprzewodowe są tylko i wyłącznie do biegania, miałem już z 4 sztuki, i dopiero te 4 mi podpasowały. Nie wypadają podczas biegania a są wygodne. Są to któreś Lamaxy, chyba prime. Co dla mnie jeszcze istotne było to pilot na łączniku, jednak czasami trzeba zmienić coś, czy odebrać telefon…

Poniżej formularz na Wasze opinie

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wypełnij wymagane pola. *